In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Montaż

Flagi/pokrowce na lusterka są bardzo proste w montażu.

Flagi na lusterka - instrukcja montażu

Krok 1:

Zakładając pokrowiec upewnij się, że wzór jest odpowiednio skierowany na zewnątrz. Poluzuj sznurek i naciągnij pokrowiec na lusterko. Nie rozłączaj zacisku od sznurka.

Krok 2:

Gdy pokrowiec został już naciągnięty na lusterko, ściągnij sznurek blokując go zaciskiem, dostosowując pokrowiec do rozmiaru lusterka.

Krok 3:

Krawędź materiału przeciągnij za zewnętrzne obramowanie lusterka upewniając się, że materiał jest ściśle dopasowany i nie zmniejsza widoczności.

Krok 4:

Na koniec schowaj wystające końcówki sznurka pod obramowanie materiału.

 

Zastrzeżenie:

Dla zachowania bezpieczeństwa ważne jest aby stosować się do wyżej wymienionego sposobu nakładania. W przypadku korzystania z myjni pokrowce należy zdjąć. Producent ani dystrybutor nie odpowiada za żadne szkody wynikłe z nieprawidłowego korzystania z tego produktu. Materiał, z którego wykonana jest flaga jest elastyczny i rozciąga się. Przy znacznym rozciągnięciu kolory flag i logo mogą stracić swoją intensywność lub oryginalny kształt.


© 2010-2011 by flagzone.pl Flagzone S.C.otrzymała prawa ochronne na znak towarowy słowny FLAGA przeznaczony do oznaczenia pokrowców na lusterka. Flagzone S.C. wystąpiła również do Urzędu Patentowego RP o udzielenie praw z rejestracji wzoru użytkowego pt. pokrowiec na lusterko samochodowe. Wszelkie roszczenia mogą być rozpatrywane zgodnie z trybem określonym przez Ustawę Prawo własności przemysłowej DZ.U. Z 2003 r. nr. 119, poz.1117 oraz z 2004 i nr. 33, poz. 286. Projekt i wykonanie Piwkoo