In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

O produkcie

Jakkolwiek je nazwać: flagi na lusterka samochodowe, pokrowce na lusterka, nawet skarpetki na lusterka – chodzi o jedno: by pokazać jak bardzo Twoje ulubione barwy pasują do Twojego samochodu. Korzenie naszych kolorowych pokrowców sięgają Wielkiej Brytanii. Wymyślone w Anglii karierę zrobiły w 2010 roku w RPA, kiedy BMW swoją przedmundialową kampanię promocyjną Mini Morrisów zbudowało wokół pokrowców i hasła - Fly the Flag. Stworzone z myślą o kibicowaniu i manifestowaniu barw narodowych, pokrowce na lusterka stają się dzisiaj również nowym nośnikiem reklamowym. Ten oryginalny element dekoracyjny zwróci uwagę innych kierowców i pieszych. Można zamówić dowolny wzór: logo, hasło lub dane twojej firmy wpadną szybko w oko potencjalnym klientom. Umieszczone na lusterkach, są lepiej – i dłużej - widoczne dla innych kierowców niż reklamy na drzwiach bocznych. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty hurtowej i zamówień specjalnych.

PODSTAWOWE DANE:

Podstawą naszej oferty jest rozmiar uniwersalny pasujący na lusterka większości modeli samochodów. Na specjalne zamówienie jesteśmy jednak w stanie wykonać pokrowce w dowolnym rozmiarze, zgodnie z zapotrzebowaniem.

- Materiał: Elastyczny poliester

- Logo na flagach: Możliwość nadruku dowolnego wzoru

- Technologia nadruku: Sublimacja lub sitodruk

- Mocowanie: Gumka i zacisk

- Kolory: Dowolny kolor zgodny z wzorami „pantone”

- Opakowanie: Standardowo 1 para w plastikowej torebce z instrukcją, możliwość nadruku logo firmy na opakowaniu

- Minimalne zamówienie:100 sztuk

- Czas realizacji: Uzależniony od ilości i rodzaju wzoru.

- PRODUKCJA POLSKA


© 2010-2011 by flagzone.pl Flagzone S.C.otrzymała prawa ochronne na znak towarowy słowny FLAGA przeznaczony do oznaczenia pokrowców na lusterka. Flagzone S.C. wystąpiła również do Urzędu Patentowego RP o udzielenie praw z rejestracji wzoru użytkowego pt. pokrowiec na lusterko samochodowe. Wszelkie roszczenia mogą być rozpatrywane zgodnie z trybem określonym przez Ustawę Prawo własności przemysłowej DZ.U. Z 2003 r. nr. 119, poz.1117 oraz z 2004 i nr. 33, poz. 286. Projekt i wykonanie Piwkoo